chainmen استفاده کرمانشاه نانوایی آزاد پز

chainmen: استفاده کرمانشاه نانوایی آزاد پز نان معاون اقتصادی استانداری

گت بلاگز اصفهان هداف مهم شرکت ورزش شهرداری اصفهان توسعه و ترویج ورزش همگانی است

مسئول برنامه های آموزشی شرکت ورزش شهرداری اصفهان یکی از اهداف مهم این شرکت را توسعه و ترویج ورزش همگانی خواند.

هداف مهم شرکت ورزش شهرداری اصفهان توسعه و ترویج ورزش همگانی است

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان،فرزین اظهارکرد: با توجه به ترویج سبک زندگی ماشینی که باعث ایجاد مشکلاتی از جمله کم تحرکی در میان افراد جامعه می شود، شرکت ورزش شهرداری اصفهان با نشانه توسعه و ترویج ورزش همگانی و با رویکرد آموزش و ارتقاء سطح سواد ورزشی شهروندان اقدام به برنامه ریزی و اجرای برنامه های آموزشی خاص عموم شهروندان کرده است.

وی اظهارکرد: طی چند روز گذشته خاص برنامه «آموزش سبک زندگی سالم، با نشاط و پر تحرک» خاص بانوان منطقه ۸ شهرداری اصفهان اجرا شد.

مسئول برنامه های آموزشی شرکت ورزش شهرداری اصفهان ادامه داد: با توجه به اینکه آموزش های تئوری پاسخگوی اهداف مد نظر ما نبود، بخشی از آموزش ها را به صورت کاربردی و عملی آموزش دادیم تا شهروندان در بین ساعات روز ورزش را به عنوان امری اساسی و مهم در کنار انجام فعالیت های روزانه خود، نهادینه کنند.

هداف مهم شرکت ورزش شهرداری اصفهان توسعه و ترویج ورزش همگانی است

وی با اشاره به اینکه در خاص برنامه «آموزش سبک زندگی سالم، با نشاط و پر تحرک» از مدرسان حرکات اصلاحی دعوت می شود تا به آموزش اصول صحیح حرکت های ورزشی پرداخته شود، گفت: همچنین از متخصصان تغذیه نیز در این برنامه دعوت شده است تا در خصوص تغذیه سالم در ماه مبارک رمضان نکات مورد نیاز را آموزش دهند.

فرزین یادآور شد: در حاشیه برگزاری خاص برنامه «آموزش سبک زندگی سالم، با نشاط و پر تحرک»، انجام آزمون های اندازه گیری قند خون جهت مواظبت از سلامتی ورزش دوستان نیز در دستور کار قرار گرفته است تا شرکت کنندگان با توجه به آموزش هایی که در یک نیمروز شاد ورزشی می بینند، بتوانند سبک زندگی سالم، شاد و پر تحرک را الگوی سبک زندگی ماشینی خود قرار دهند.

وی تاکید کرد: این برنامه خاص شهروندان مناطق ۱۵ گانه شهرداری اصفهان در طول سال ۹۶ طبق تقویم زمانبندی شده است شرکت ورزش برگزار خواهد شد.

مسئول برنامه های آموزشی شرکت ورزش شهرداری اصفهان خاطرنشان کرد: تلاش می کنیم با ترویج آموزش های علمی و عملیاتی در جهت اصلاح سبک زندگی ماشینی مردم گام برداریم تا نشانه مهم این شرکت که توسعه و ترویج ورزش همگانی هست، تحقق پیدا کند.

مسئول برنامه های آموزشی شرکت ورزش شهرداری اصفهان یکی از اهداف مهم این شرکت را توسعه و ترویج ورزش همگانی خواند.

انتهای پیام/م

واژه های کلیدی: آموزش | زندگی | آموزشی | اصفهان | برنامه | شهرداری | برنامه ریزی | حرکت های ورزشی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog