chainmen استفاده کرمانشاه نانوایی آزاد پز

chainmen: استفاده کرمانشاه نانوایی آزاد پز نان معاون اقتصادی استانداری

گت بلاگز فرهنگی هنری آغاز مرحله نهایی خنداننده شو

خندوانه در شب میلاد خجسته مهدی موعود (عج) میزبان بیست نفر از برترین های شرکت کننده مسابقه خنداننده شو بود.

آغاز مرحله نهایی خنداننده شو

به گزارش خبرنگار حوزه رادیو تلویزیونگروه فرهنگی گروه تحریریه سایت جوان؛ امیر کربلایی زاده در عیدانه نیمه شعبان برنامه را به رسم همیشگی رامبد جوان شروع و ضمن تبریک خجسته میلاد مهدی موعود (عج) به نشانه برنامه تلویزیونی خندوانه در جهت خوش حالی روز افزون مردم اشاره کرد، همچنین در ادامه با توجه به مراسم خوش حالی بزرگ شعبانیه، خوش حالی برنامه را به سربازان گمنام امام وقت عج تقدیم کرد.
سپس، گروه موسیقی دال با حضور خود در برنامه خندوانه، دو قطعه از نخستین آلبوم خود را با صدای امیر هدایتی اجرا کردند و کربلایی زاده نوید برنامه ای جالب از عیدانه شب گذشته خندوانه را به بینندگان داد.

عبارات مهم : برنامه

گفتنی هست؛ بعد از یک رفت و برگشت رسانه ای، با توضیحاتی در خصوص روند اجرای مسابقه خنداننده شو یا همان استنداپ کمدی، میزبان بیست نفر از برترینهای شرکت کننده مسابقه خنداننده شو با آرای داوری شد.
کربلایی زاده در ادامه نیز به مراحل نهایی این مسابقه و گروه بندی های انجام شده است اشاره کرد و در معرفی مختصر از سرگروه ها و یا مربیان چهار گروه شرکت کننده به روی صحنه دعوت کرد.
شقایق دهقان نخستین فردی بود که وارد صحنه شد و مربیگری گروه بانوان را بر عهده گرفت، در ادامه هم حسن معجونی، رامبد جوان و اشکان خطیبی هر کدام به نوبت وارد شدند و گروه های پنج نفره خود را تحویل گرفتند.
گفتنی هست؛ جوان در خلال برگزاری مسابقه و گروه بندی ها در خصوص اجرای این مسابقه گفت و با هم گروهی های خود کری خوانی برپا کردند.
گزارش از محدثه نعمتی
انتهای خبر/

واژه های کلیدی: برنامه | مسابقه | خندوانه | خنداننده شو | امیر کربلایی زاده | خندوانه | رامبد جوان | مسابقه خنداننده شو

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog