chainmen استفاده کرمانشاه نانوایی آزاد پز

chainmen: استفاده کرمانشاه نانوایی آزاد پز نان معاون اقتصادی استانداری

گت بلاگز ماشین خودروی سیتروئن C۳ نخستین محصول یکسان سایپا و سیتروئن فرانسه

سیتروئن C۳ تازه ترین خودرویی  است که قرار است محصول یکسان سایپا و شرکت سیتروئن فرانسه باشد.

خودروی سیتروئن C۳ نخستین محصول یکسان سایپا و سیتروئن فرانسه

سیتروئن C۳ تازه ترین خودرویی است که قرار است محصول یکسان سایپا و شرکت سیتروئن فرانسه باشد.

همکاری سیتروئن و سایپا

مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا از عرضه خودروی سیتروئن C۳ به عنوان نخستین محصول یکسان تولیدی سایپا و فرانسه تا آخر امسال خبر داد.

خودروی سیتروئن C۳ نخستین محصول یکسان سایپا و سیتروئن فرانسه

مهدی جمالی اظهار کرد: در همکاری با شرکت سیتروئن کار جدیدی در صنعت خودروی کشور عزیزمان ایران صورت گرفته است به‌گونه‌ای که در سایپا کاشان با این شرکت فرانسوی همکاری کردیم و برنامه‌های یکسان در حال طراحی و اجرا است.

وی با بیان اینکه همکاری یکسان با سیتروئن هم مشمول بر تولید محصولات این شرکت در کشور عزیزمان ایران و هم طراحی و تولید یکسان خودروی تازه خواهد بود، خاطرنشان کرد: در این زمینه خودروی جدیدی با همکاری سایپا و سیتروئن طراحی و تولید شده است و با برند یکسان دو شرکت در کشور عزیزمان ایران عرضه خواهد شد.

عبارات مهم : ایران
مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا ادامه داد: طراحی و تولید یکسان با یک خودروساز معتبر بین‌المللی کار جدیدی است که جهت نخستین بار در صنعت خودروی کشور عزیزمان ایران صورت خواهد گرفت.

وی راجع به نخستین محصول تولیدی سیتروئن در ایران، اظهار کرد: نخستین محصول تولیدی سیتروئن در کشور عزیزمان ایران احتمالا خودروی خواهد بود که تا آخرهای امسال به تولید رسیده و عرضه خواهد شد.

جمالی در پاسخ به اینکه این خودروی تازه با چه قیمتی عرضه خواهد شد، خاطرنشان کرد: قیمت در وقت عرضه مشخص خواهد شد ضمن اینکه تمام فرایند طراحی، تولید، قیمت‌گذاری و عرضه این محصولات با همکاری سیتروئن صورت خواهد گرفت.

گردآوری:گروه سرگرمی سیمرغ
seemorgh.com/entertainment
منبع: isna.ir

واژه های کلیدی: ایران | طراحی | همکاری | سرگرمی | ماشین |

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog