chainmen استفاده کرمانشاه نانوایی آزاد پز

chainmen: استفاده کرمانشاه نانوایی آزاد پز نان معاون اقتصادی استانداری

گت بلاگز چهارمحال و بختیاری برنامه‌های سالگرد ارتحال امام (ره) باشکوه برگزار شود

امام جمعه لردگان بر ضرورت برگزاری باشکوه و شایسته برنامه‌های سالگرد ارتحال ملکوتی حضرت امام خمینی (ره) تأکید کرد.

برنامه‌های سالگرد ارتحال امام (ره) باشکوه برگزار شود

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شهرکرد؛ حجت الاسلام حسن انصاری درخصوص خاص برنامه های بیست و هشتمین سالگرد ارتحال ملکوتی امام خمینی (ره) در لردگان گفت: به همین منظور پنج مراسم خاص و باشکوه در روز یک شنبه ۱۴ خرداد ۹۶ همزمان با آیین جزخوانی قرآن کریم در پنج بخش و شهر از شهرستان در نظر گرفته شده است است که با ضیافت افطاری آخر می یابد.

عبارات مهم : امام خمینی
وی افزود: مراسم ارتحال ملکوتی امام خمینی (ره) در مصلای اولی الامر شهر لردگان با حضور قاریان، مسئولان و مردم ولایت مدار برگزار خواهد شد.

انصاری همچنین از بزرگداشت سالروز قیام خونین ۱۵ خرداد خبر داد و اضافه کرد: خاص برنامه های ۱۴ و ۱۵ خرداد در سایر شهر ها و مناطق شهرستان لردگان نیز برپا خواهد شد.

وی اظهار داشت: با گذشت ۲۸ سال از ارتحال امام خمینی (ره)، مراسم سالگرد ایشان هر سال باشکوه تر برگزار می شود که بیانگر علاقه و ارادات مردم به امام (ره) و گویای این است که ایشان در قلوب مردم جای دارد.

امام جمعه شهرستان لردگان با بیان اینکه امسال به علت همزمان بودن مراسم ۱۴ خرداد با ماه مبارک رمضان، اعزام کاروان به مرقد مطهر حضرت امام خمینی (ره) صورت نمی گیرد گفت: مراسم ارتحال امام خمینی (ره) در شهرستان لردگان باید جبران کننده حضور گسترده سال قبل در پایتخت کشور عزیزمان ایران باشد.

انصاری از مردم شهید پرور و ولایت مدار شهرستان لردگان خواست با حضور باشکوه در این مراسم، ضمن زنده نگه داشتن یاد و خاطره امام راحل عظیم الشان (ره)، قدردان زحمات ایشان به پاس امنیت و آسایش امروز باشند.

انتهای پیام/ش

واژه های کلیدی: امام خمینی | ارتحال امام خمینی | لردگان | شهرکرد | خبر |

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog